Duben 2011

Poslední soumrak

20. dubna 2011 v 17:50 | Zodiak |  Vlkodlaci- Zodiakovy příběhy
Kapitola první
Byla tmavá noc. Doris se nechtělo jít domů parkem, tak šla kolem starého hřbitova. To byla první ze tří osudových chyb, co kdy udělala. Když byla v půli cesty, všimla si, že ji někdo pozoruje. Záhadný pán byl zahalený v dlouhé kápi, takže mu neviděla do tváře. Přesto slyšela jeho chroptící hlas šeptat: "Pomoz mi! Pomoz!" Byla celá ustrašená a tak se zeptala: "Jak...jak můžu…" Řekla skoro neslyšně.
"Pomoct?"Zeptal se už hlasitěji muž. "Nakrm mě!"
Jen co Doris slyšela ta děsivá slova, opatrně se otočila a rozeběhla se od strašidelného pána pryč k lesu. Toto je druhá osudová chyba. Pán se rozběhl za ní. Byl neobyčejně rychlý, ale Doris ho přelstila tím, že se schovala do křoví. Znovu zašeptal tím strašidelným hlasem: "Já tě cítím! Já si tě najdu a až se to stane tak si mě nepřej!"
Najednou se prudce otočil, asi ho něco vyrušilo, ale spadla mu kapuce a ve světle staré lampy poznala, že to není člověk. Je to Vlkodlak!… Doris začala ječet. Rozběhla se znovu k lesu. V lesích čekal celý klan. "Je moje!" Zařval vlkodlak. Dívenka se lekla a zakopla. To byla chvíle, na kterou Vlkodlak čekal! Dohonil ji a dřepl si vedle ní. Zašeptal ji do ucha: "Chceš být jedním z nás? Chceš se pomstít svým nepřátelům? Tak co, chceš?"
"Nechci!" Řekla Doris
"No jak chceš…" Odpověděl už nahlas vlkodlak. "A abys věděla, kdo tě zabil, jmenuju se Nandy." A dívenčin hlas už pomalu utichal, když s posledním výdechem řekla: "Krásné jméno".
Potom si ji vzali s sebou do skrýše. Byla tak tmavá, jako okolní les. "Co teď s ní budeme dělat, Nandy?" "No co asi!" okřikl je Nandy "zavolejte šamana a řekněte mu, ať si s sebou vezme Kámen poměny"

Verhum

18. dubna 2011 v 17:27 | Zodiak |  Zajímavosti

Verhum:

Je to prokletý člověk. Lidé mu nejraději říkají vlkodlak, ale ani naví s čím si zahrávají! To, co jsme my neznají! Rádi říkají že jsme podobní vlkům (ne že by jme nebyli, ale víte jak to myslím ;-D).
Prokletý může být kdokoliv, ale určitě nejčastěji to jsou lidé. Oni totiž NIKDY neviděli Vlkodlaka viděli jen Verhumy. Jsou vzteklí, lstiví, nepostojní, neklidní, impulsivní, necítí žádné emoce ke svým známím, mění se pouze za úplňku, snadno zranitení(oproti nám) a mají slabost na stříbro. Zaslechl jsem že je zabije i stříbrná kulka >D. Slaboši >D !

Toto jme my. Přesní:
Téměř neviditelní:
A rychlí:

Smrt tě nemine :-D

18. dubna 2011 v 8:29 | Zodiak |  Vlkodlaci- Zodiakovy příběhy
Za měsíčku ses procházel,
Různé stopy nacházel.
Neznal jsi je, nevíš proč,
musíš volat o pomoc.

Mocný výkřik zazněl nocí,
děsíme tě svojí mocí.
Nevíš kdo tě krví zalil,
podobu jsi viděl v dáli.

Obklíčen jsi ze všech stran,
říkáš jména kdo tě znal.
Vlkodlaky vidíš v nás,
teď už jsi též jeden z nás.