Květen 2011

Deník Zodiaka 4.

23. května 2011 v 14:18 | Zodiak |  Deník Zodiaka

Zuřivý Den

Promiňte mi že jsem nepsal, ale dostat se ve vesnici k PC je dost těžké...

Deník Zodiaka 3.

21. května 2011 v 8:00 | Zodiak |  Deník Zodiaka

Den pohody

Líbí se mi, že se všichni, co zde jste, snažíte pochopit původ Vlkodlaků. Dnes vám to vysvětlím. Název je Den Pohody proto, že v tento den vznikli Vlkodlaci. Tenkrát bylo 6 Bohů a 2 Bohyně. Jmenovali se: Dragonite [Dragonajt], Volkouder [Volkódr], Demonize [Démonajz], Hummiker [Humíkr], Werpir, Aspektus a Bohyně byly Zaira a Niara. Byly sestry. Po velké hádce se rozdělili takto: Dobří: Dragonite,Volkouder,Aspektus,Zaira. Zlí: Niara, Werpir, Hummiker, Demonize.

Podle svých jmen si stvořili tvory sobě podobným. Dragonite stvořil Draka. Volkouder- Vlkodlaka. Aspektus zase Aspekty Země, v dnešní době nazývané Příroda. Zaira zase Živočichy. Od Trepky až po Slony.

Na druhé straně to fungovalo stejně. Werpir stvořil Upíry, Hummiker- lidi, Demonize- Démony, Naira stvořila hmyz. Však víte, ty protivné potvůrky, co vlezou všude.
Otevřeli portál. Vypustili na Uluurei [Ulúrej], dnešní Zemi, Své výtvory. Portál se otevře s Rokem SMRTI! U vás nazývané Konec světa nebo-li: 2012.
Už se otevírá...

Deník Zodiaka 2.

20. května 2011 v 7:16 | Zodiak |  Deník Zodiaka

Den Lovu

Včera jsme si nalovili a teď se musíme najíst. Jenže tím to nekončí. Ty Maturity jsou celý týden.Takže se musí lovit co to jde (dokud to jde). Mladé maso lidí je tak sláááďounké. Ale zato maso velkých lidí je šťavnaté.S Marlinem jdeme zase lovit. Najíme se až pak. My Vlkodlaci dokážeme nejíst až 3 týdny, kdaž se dobře najíme. Už to bude 2 týdny a 4dny co jsme s Marlinem jedli. Takže jsme celkem vyhládlí. Jestli toto čte nějaký člověk, ať si lépe hlídá svá mláďata. Jestli toto čte nějaké mládě, ať se vyhýbá stínům.

Jak dokonale umřít

19. května 2011 v 6:32 | Zodiak |  Vlkodlaci- Zodiakovy příběhy
A nezkončit ve světě Wakera[Vákara]Marlin se už o něm zmínil. Je to svět duchů.
V celé knize dějin je o tom jen 180 stran. Ale já ani vy tolik času nemáme. Tak to shrnu:
1. Nevraždi (pro maso můžeš, za klan se bít můžeš, ale jen tak přijít a zabí je nepřípustné)
2. Pomož (stačí jednou za život, znamená: pomož umírajícímu upírovi, pak nad tebou nemá žádnou moc, složili přísahu, že každému, kdo mu zachrání život, musí sloužit; nesmíš ho ale zranit ty)
3. Vytvoř (Vytvoř z člověka, krví upíra, vlkodlaka, není to nic těžkého, jen to potřebuje dlouhou přípravu)

Deník Zodiaka 1.

19. května 2011 v 6:19 | Zodiak |  Deník Zodiaka

DEN MÍRU

Dnes jedeme z celým klanem někam s novými členy. Nevím jestli tam budou i upíři. Ale jestli tam budou...!!!...Vyhlásím jim válku!
>(Marlin:)Nekřič u toho!
>(já:) Jasně.
Prý se teď u lidí koná velký sraz. Říká se tomu nějak takhle: Merturi...matre...Né! Už to mám Maturita! Skvělý čas na lov jak lidí, tak upírů. Upíři práhnou po krvi a my zase po mase. Toto je jedno z mírových obdobích, kdy se upíři a Vlkodlaci nezabíjejí. Sem tam se to hodí! Minule se to srašně hodilo. počkali jsme tam s bývalým vůdcem klanu, Daylonem, naším taťkou. A pak zaútočili ze zálohy! Jó, ty staré časy! Já, Marlin a Daylon. Bylo fajn.

Lví král

12. května 2011 v 15:40 | Zodiak |  Já Zodiak
Rád bych vám ukázal jak kreslím. Není to sice nic moc, ale jde to:
POZOR SOUŤĚŽ:
V jakém to je pořadí? odpovědi pište do komentářů!
(U některých obrázků je i nápověda)

Odevšeho kousek

12. května 2011 v 15:15 | Zodiak |  Vlkodlaci
Toto je náš táta Daylon (byl tenkrát ještě mladý, asi tak jako my dva). S tím hárem na hlavě se mi zdá srandovní, XD. Ale zase když se dokázal dvořit mamce a uspět, tak to už něco znamená...


To jsou trojčata. Nehnou se od sebe ani na 1m. Je to s nimi strašné... Vzadu je jejich sestra a ta jim to taky moc nežere.


Tohle je zase naše mamka zamlada. Jen jeden vlkodlak ji sbalil. Byl to náš taťka. jenomže s ní chtěl chodit i jeho nejlepší kámoš. Maser[Mejzr] syn Legiona. Ale ona si ho nevybrala.


To je moje holka. Jo chodím s Karmínou. Je milá, inteligentní, silná a má krásné oči, pronikavé.


Ten kdo říká že nemůžeme být chytří, tak se mýlí. Jsme velice chytří i vzdělaní. Každý z nás umí dějiny Vlkodlaků nazpaměť.