Srpen 2011

Xynon - duch

23. srpna 2011 v 11:28 | Marlin |  Zajímavosti
Xynon je posvátný duch krále Xynona II. Xynon zde vládl jako král než ho zradili jeho poddaní a sesadili z trůnu. Xynon vládl velmi hloupě a utíkal z válek. Xynon byl první člověk který zahlédl vlkodlaka a z toho se zbláznil, protože nevěřil svým očím. Strážní ho odvedli do místní věznice Charta a tam ho zavřeli na doživotí. Xynon pořád mluvil nějaké nesmyly o posledním Slunci a vlkodlaku, že ovládne celý svět a na zeď kreslil podivné znaky ve tvaru Slunce, které svítí na hory Mount Argent a lámou se stromy.
Xynon ale svým nemocem podlehl a jeho tělo bylo pohřbeno na hřbitově Cadavera a jeho duch se zjevuje s duchem Černého koně.

Floccinaucinihilipilification

22. srpna 2011 v 16:24 | Marlin |  Téma týdne
Vidíte ten divný nápis Floccinaucinihilipilification? Já to ani neumím přečíst a ani nevím co to je, ale bohužel je to téma týdne...
Tak já si pod tím představuju...em...mmm...jezero? Já vím je to blbost, ale prostě si to pod tím představuju, jako jméno jezera.
Floccinaucinihilipilification, jestli jste si všimli tak v tom "slově" je napsáno hili-pili :D což mi přijde trochu směšné a taky...divné... nevím co k tomu mám napsat protože je to bujný výmysl administrátorů. Tak aspoň tak. Floccinaucinihilipilification

Létavé pláně

21. srpna 2011 v 20:43 | Mariana |  Zajímavosti
Létavé pláně jsou nejlepší části lesa pro lov. A protože je tam mnoho druhů démonů je to taky dobré místo cvičení boje. Od létavých plání je mnoho upírů jako je např. Erik. Je tam mlha takže je to zajímavé místo. Ale všechno má háček, tohle místo je tak propletené nejlepšími lovci vlkodlaků a upírů, že je někdy skoro nemožné se dostat pryč bez škrábance.


Carfax

21. srpna 2011 v 19:39 | Marlin |  Zajímavosti
Carfax je nejstrašidelnější dům v Transylvánii. Má s ním něco společného drákula. V celém domě je tma a zaklepaná okna. Je to i napůl zbořenina. Ale přesto v něm najdete různé věci. Já jsem tam našel Raefildovu [Rejfíldovu] kudlu.
V jednom pokoji chybí dvěře a v krbu je zajímavá cestička. Venku před Carfaxem je studna a obrovská brána zadělaná řetězem. Studnu obklopují zvláštní znaky a kruhy které jsou spojené v jedno.
Do Carfaxu nikdo nevstoupil protože je to prokletý dům a říká se, že každá rodina co tam bydlela po dvou týdnech zemřela.


Démoni

21. srpna 2011 v 18:50 | Marlin |  Andělé a démoni
Démoni jsou zvláštní tvorové. Jsou na neutrální straně. Moc vám o nich nepovím protože to o nich nic moc nevím. Ale vím že vylézají ze svých doupat v noci jako my! Ženy mají ohnivé vlasy a černo-červené šaty.
Démoni mají dračí křídla a temnou postavu. Některým démonům čouhají z hlavy ostny a to je velmi vzácné.
Jsou to tiší lovci kteří mají obrovskou sílu. Ale mezi jejich slabost patří voda a sebemenší záchvaty.


Fax - jev

21. srpna 2011 v 9:39 | Marlin |  Zajímavosti
Pozor! Nečíst před spaním! Nerozhodný

Fax je velmi zvláštní jev, který uvidíte pouze na hřbitově. Fax připomínajícího boha smrti který se žene po Transylvánii a prahne po smrti, zabije každého kdo se mu z lidí postaví do cesty. Jev se ukazuje pouze 26. dne v každém měsíci. Hodně lidí jej zahlédla a vrátili se domů bez mozku, nebo se nevrátili vůbec.
Jevy se zde ukazují hodněkrát, ale tento je nejvíc zvláštní a neobjevený. Lidé neví ani jak se jmenuje, dokonce ani upíři to neví. Ví to pouze vlkodlaci a vím to i já, protože hřbitov Cadavera je kousek od klanu Moon Light.
Víme, že FAX je velký problém uvidět, pokud nejste přesně 26. dne v 0:00 na hřbitově. Fax se možná dostaví i k vám.
Přeji doboru noc.

Andělé

21. srpna 2011 v 9:26 | Marlin |  Andělé a démoni
Andělé jsou božskými sluhy boha. Anděl se nesmí dotknout temných stvoření jako jsme my vlkodlaci, upíři nebo démoni. A naopak se my nesmíme dotknout Andělů. Proč se jich nesmíme dotknout? Protože by jsme si spálili kožich nebo kůži a navíc to nejehorší - dotkli by jsme se anděla. Já osobně nemám rád takové božské tvory s jejich bílým bohem! Andělé mají svůj klan který se jmenuje Sarnia. My jsme se tam šli jednou podívat a řeknu vám, všude bílo, uklizeno, zameteno atd...
A povídat si o tom už nechcu protože se mi ježí srst!


Hřbitov Cadavera

20. srpna 2011 v 12:15 | Marlin |  Zajímavosti
Pozor! Nečíst před spaním! Mlčící

Cadavera
Cadavera je místí hřbitov nakonci temného lesa, Locus Mortis. Což znamená místo úmrtí. O tomto hřbitově lidé říkají, že jej stráží nějaký "duch" pod jménem "Tane". Nechodí tam z lidí nikdo, a zajímavé je, že když tam někoho pohřbí tělo okamžitě zmizí. Když tam tělo zůstane a rozloží se, zůstane z něho jen kostra, kterou sežerou Mikromidi.
Hřbitov je velmi zvláštní a skrývá spoustu tajemství. My jsme tam jednou šli a pohřbili tam lovce. Na jednom kříži nad hrobem byl vlkodlačí dráp přivázaný na šňůrce nitě a politý svěcenou vodou. A uprostřed hřbitova byla na zemi rozsekaná dlažba a v ní vyryt znak černé magie.

Mikromidi
Mikromidi jsou takoví malí červi kteří nejsou vůbec vidět a když se seskupí miliarda těchto červíků, měří pouhý jeden centimetr! Mikromidi se živí dřeni z kostí. A říká se o nich že lezou do uší a všechno to tam prohryžou, ale to není pravda. Mikromidi totiž žijí jenom v hrobkách, kdyby žili někde jinde tak by zemřeli, protože by neměli dost kostní dřeně.

Naši bohové

19. srpna 2011 v 9:46 | Marlin |  Vlkodlaci
Ve svém vlkodlačím světě máme několik bohů. Je jich šest.

1. Ten nejdůležitější je bůh stvořitel a taky je vůdce ostatních bohů
Jmenuje se Volkoudr není známo jakého je pohlaví někteří říkají že je to můž, někteří říkají že je to žena a někteří říkají že je napůl muž a žena. Je to náš bůh stvořitel.

2. Zania
Stvořitelka slunce a měsíce. Ovládá noc a den, když chce aby den byl delší stačí jen mávnout rukou a den se zdelší o několik hodin.

3. Cosmo
Je to bůh smrti. S ničím se nepáře a je to velký ničitel upířích doupat. Je na obrácené straně dobra - jako já - (je na zlé straně, ne u upírů a tak... představte si že se dobro obrátilo, ne k upírům, ale pořád je v kladné oblati akorát je to tam přísnější a je to zlo dobra).

4. Zetr
Je to bůh života. Dává mladým život a naději žít. Nemá rád svého bratra Cosma.

5. Kazana
Je to bohyně živlů. Stvořila živelné pohromy a dala pomocné zbraně Cosmovi, aby mohl ničit upíry.

6. Enne
Je to bohyně přírody. Stvořila to co každý den vidíte. Přírodu...trávu, stromy, kytky, prostě to co k přírodě patří.


Říká se, že ten kdo odejde smrtí z klanu Moon Lights, se stane bohem.


Legendy

17. srpna 2011 v 22:06 | Zodiak |  Vlkodlaci- Zodiakovy příběhy

Bílá srst a modré oči

Každé vlče při narození má bílou srst a temné oči. s postupem času se vybarví oči i srst. Však se v blízké budoucnosti oběví vlkodlak se vším dokonale zbarveným*. přemůže strach vlkodlaků a zajistí světu mír dokud bude živ.

*pozn. autora:bílou srstí i modrýa očima. byl to Nandy.

Upíří spojenectví

Jednou za 1 000 000 let se spojí vlkodlaci s upíry* proti společnému nepříteli. Kdyby však upíra s vlkodlakem spojilo jedno pouto- předmět, člověk či zvíře -není pro obě rasy bezpečné se rozdělovat musí zůstat spolu dokud smlouvu danou rasou opačnou někdo neporuší. Pokud někdo bude lovit na uzemí druhého- válka. Pokud někdo KOUSNE člověka- válka. Rozdělit se za účelem porušení dohody je neodpustitelné. Spojenci jsou nepřemožitelní.

* pozn. autora: Fuuuuj, Bléééé, nechce se mi jejich pach mě štípe v čumáku. Neříkám že my jim kdovíjak voníme. Je to pravda.
 

Vtisk

Jde o velmi vzácný jev. Vlkodlak, který najde svou spřízněnou duši se vtiskne. Zamiluje se až po uši. Vtisknutý vlkodlak může nahradit kamaráda, dobrého přítele, chůvu, milence a obdivovatele.

Nandy- Legenda vlkodlaků

17. srpna 2011 v 17:57 | Zodiak |  Vlkodlaci
Barva očí: Modrá
Srst: bílá, jemná, nepropouští vodu, vrchní chlupy ostré
Povaha: jemný, vůdčí, naslouchá, přátelský, klidný v každé situaci, nezastavitelný, agresivní k upírům, zvědavý, sebevědomý
Pohlaví: muž
Rasa: Vlkodlak
Strana: zákonné dobro
Povolání: mistr klanu, elita boje, telepat, léčitel, psychiatr, lovec
Šperky: Agiel (vyroben z duší padlých bojovníků)
Schopnosti: telepatie, nadměrná síla, dodává sebevědomí,
Přezdívka: Vlkodlak s bílou srstí (byl jediný s nedostatkem pigmentu a bílou srstí
Otisknutý: Ano, za Abygail-angelu
Věk: 418-1671


Toaleťák

15. srpna 2011 v 19:32 | Zodiak |  Téma týdne
FUJ! Kdo to vymýšlí! Nevím k čemu se to snaží nabádat, ale Vlkodlaci jsou čistotní! Je to z papíru a lidé bez toho neuživí rodinu bez zápachu i špíny. Asi byste rádi věděli, jak vykonáváme potřebu. Jednoduše. Jako naši bratránci vlci. Akorát čistotněji. Konec! Už nebudu prozrazovat víc, je to nechutné!

Na táboře jsme si vystřelili z kámoše! To byla prča! Omotali jsme mu okolo hlavy toaleťák a když se vzbudil a šel na nástup k rozcvičce všichni lehli smíchy! A letos byla soutěž miss(ka) a missák roku 26911 a já šel za mumii! 5 toaleťáků na mě zpotředovali! Byla opravdu prča. Už nemůžu psát. Dostávám záchvat smíchu. Haůůůů