Legendy

17. srpna 2011 v 22:06 | Zodiak |  Vlkodlaci- Zodiakovy příběhy

Bílá srst a modré oči

Každé vlče při narození má bílou srst a temné oči. s postupem času se vybarví oči i srst. Však se v blízké budoucnosti oběví vlkodlak se vším dokonale zbarveným*. přemůže strach vlkodlaků a zajistí světu mír dokud bude živ.

*pozn. autora:bílou srstí i modrýa očima. byl to Nandy.

Upíří spojenectví

Jednou za 1 000 000 let se spojí vlkodlaci s upíry* proti společnému nepříteli. Kdyby však upíra s vlkodlakem spojilo jedno pouto- předmět, člověk či zvíře -není pro obě rasy bezpečné se rozdělovat musí zůstat spolu dokud smlouvu danou rasou opačnou někdo neporuší. Pokud někdo bude lovit na uzemí druhého- válka. Pokud někdo KOUSNE člověka- válka. Rozdělit se za účelem porušení dohody je neodpustitelné. Spojenci jsou nepřemožitelní.

* pozn. autora: Fuuuuj, Bléééé, nechce se mi jejich pach mě štípe v čumáku. Neříkám že my jim kdovíjak voníme. Je to pravda.
 

Vtisk

Jde o velmi vzácný jev. Vlkodlak, který najde svou spřízněnou duši se vtiskne. Zamiluje se až po uši. Vtisknutý vlkodlak může nahradit kamaráda, dobrého přítele, chůvu, milence a obdivovatele.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Haunted House Haunted House | Web | 18. srpna 2011 v 17:21 | Reagovat

KVÍZ NA MÉM BLOGU = Ahojky. Máš všechno dobře.. až na to poslední.. má to být zombík a ne mumie,ale ono to vypadá vlastně na tomhle obrázku stejně.
Tak díky za vyplnění...
Dala bych ti diplomek,ale bohužel už nechci zahlcovat počítač obrázkama :-? .
Tak se měj hezky...papa :-)

2 Marlin Marlin | 18. srpna 2011 v 18:33 | Reagovat

Na něco si zapomněl, já jsem se narodil čistě černý nikdy jsem nebyl bílý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama