Prosinec 2013

Tak sbohem říkám, krevní banky...

28. prosince 2013 v 20:07 | Yumi-chan15 |  O blogu
Pozn. autorky: Ráda bych řekla, jak to se mnou začalo a skončilo. Proto budu ráda, když vytrváte až do konce článku. Děkuji...

Zdravím všechny čtenáře^^

Dlouho jsem o sobě nedala vědět a vím, že jako upír tady nemám moc právo strašit, ale chci se s vámi oficiálně rozloučit. Mariana zemřela, jako jedna z mých prvních postav. Vytvořila jsem ji před třemi lety a byla jsem ráda, že je součástí mě samotné. Pod jejím jménem jsem se poprvé v blogové komunitě objevila právě zde, na blogu zivot-po-setmeni. Jako Mariane De Seline jsem se dostala do světa, který sdílejí dva úžasný vlkodlaci. Stala jsem se součástí jejich příběhů, a jsem jim za to nehorázně vděčná. A to, že jsem s nimi v reálném světě byla už po pár let v kontaktu bylo důvodem, proč jsem čas od času byla nedílnou částí jejich dobrodružství.
A právě Marlinovi a Zodiakovi říkám díky za to, že jste mě dostali tak daleko.
Určitě víte, že Mariana na jednu dobu "zmizela s rodinou", což byl můj záměr pro vytvoření dalších mých dvou postav: Izanami a Kitsune.
Tyto dvě nezbednice byli pro náhradu, ale i pro své vlastní účely. Měly vést blog ten-temny-zivot, který jsem vlastnila jako Mariana. Iz a Kit dovedly blog do části, kdy nechali vzniknout blog musifunny.
Byl to druhý rok mého působení na internetu, a druhý rok s vlkodlačí rodinou.
A však bez jediného slova jsem nechala zaniknout i Iz s Kit, aby vznikla nová, lepší a zábavnější postava, která měla doprovázet Marlina, Zodiaka a jejich rodiny dál. Yumi-chan15, která je teď adminkou musicfunny a která se teď čas od času objeví i tady.
Jako Mariana jsem byla po jeden celý rok s vámi, a byla jsem moc ráda, že jsem viděla jak se tento blog těšil oblíbenosti. Určitě to tady i po těch třech rocích dokáže uchvátit, a za dalších pár let taktéž.
Já se tedy loučím, tímto Marianu De Seline pohřbívám a loučím se s kariérou postavy upíra, magora a pijavičky. Sayonara, minna...Veselé Vánoce!

23. prosince 2013 v 14:02 | Marlin |  Ostatní
Tak už je to tady.
Rok 2013 je skoro za námi a tím už i další rok existence našeho blogu. Stále zde chodí nějací ti návštěvníci, a i když už to u nás není takové, jako kdysi, jsme rádi že při nás někteří zůstali.
Chtěl jsem Vám popřát krásné, klidné Vánoce a Šťastný Nový rok 2014, který už klepe na dveře.
Doufám, že pod stromečkem najdete všichni to, co jste chtěli, a že budete nadále spokojeni!
Takže užívejte prázdnin a Vánoc!


Třídění...

7. prosince 2013 v 12:49 | Marlin |  O blogu
Takže...
Jelikož se někdy doma nudím a nemám co dělat, tak jsem se konečně rozhodl udělat něco s blogem. Jak jste si mohli všimnout, je nastaven nový desing. I když není nijak moc extra, pořád lepší než ten minulý okoukaný.
Postupně se budu zabývat samotnými rubrikami. Smažu články, které jsou na nic (možná nahradím jinými). Udělám pořádek v rubrikách - ten je důležitý jak pro nás, tak pro vaší orientaci na blogu.¨
Přečítal jsem si několik mých starších článků a musím vám slušně říct, že jsem vůbec neuměl psát, takže se to budu snažit nějak nahradit, upravit.
Ale víte jak to se mnou je, něco řeknu, ale neudělám to, proto nechi nic slibovat. Na blog musí být opravdu nálada a tu já ztrácím denodenně. Jinak nevím, jak je to se Zodiakem. Poslední dobou spolu nějak nejsme moc v kontaktu a on určitě nemá čas. Sice teď něco napsal, ale víc tady budu skotačit asi já.
Žádám vás, návštevníky našeho blogu, aby jste byli s námi trpěliví. Čas je sice relativní, ale do toho tu hraje škola a povinnosti. Takže nás omluvte, ale budu se snažit tento blog držet tak dlouho, dokud je v mých silách.
Děkuji za pochopení (:


Jak to s námi je?

5. prosince 2013 v 17:44 | Marlin |  O blogu
Ano, ano, zase jsme tu dlouho nebyli, to je pořád dokola, ale už nemáme takový čas jako, před tím -.-
Pročítal jsem si poslední komentáře tady na blogu a musím vám něco říct. Vy někteří píšete pod obrázky tady zveřejněných vlků, že to nejsme my, že to jsou fotky z Twilightu. A z čeho jiného by to mělo být? -.- Je to jenom přiblížení naší podoby. My nejsme blbí, abychom nevěděli, že to je z Twilightu. Proboha lidi... -.-

Druhá věc je ta, že blog stojí a nic se s ním neděje. Ano, my víme. Ale i když tady nepíšeme články, stále ho kontrolujeme (alespoň já Marlin).

Takže prosím, až budete psát nějaké komentáře, tak si předem vše dobře promyslete, jo? ;) Díky.