Tak sbohem říkám, krevní banky...

28. prosince 2013 v 20:07 | Yumi-chan15 |  O blogu
Pozn. autorky: Ráda bych řekla, jak to se mnou začalo a skončilo. Proto budu ráda, když vytrváte až do konce článku. Děkuji...

Zdravím všechny čtenáře^^

Dlouho jsem o sobě nedala vědět a vím, že jako upír tady nemám moc právo strašit, ale chci se s vámi oficiálně rozloučit. Mariana zemřela, jako jedna z mých prvních postav. Vytvořila jsem ji před třemi lety a byla jsem ráda, že je součástí mě samotné. Pod jejím jménem jsem se poprvé v blogové komunitě objevila právě zde, na blogu zivot-po-setmeni. Jako Mariane De Seline jsem se dostala do světa, který sdílejí dva úžasný vlkodlaci. Stala jsem se součástí jejich příběhů, a jsem jim za to nehorázně vděčná. A to, že jsem s nimi v reálném světě byla už po pár let v kontaktu bylo důvodem, proč jsem čas od času byla nedílnou částí jejich dobrodružství.
A právě Marlinovi a Zodiakovi říkám díky za to, že jste mě dostali tak daleko.
Určitě víte, že Mariana na jednu dobu "zmizela s rodinou", což byl můj záměr pro vytvoření dalších mých dvou postav: Izanami a Kitsune.
Tyto dvě nezbednice byli pro náhradu, ale i pro své vlastní účely. Měly vést blog ten-temny-zivot, který jsem vlastnila jako Mariana. Iz a Kit dovedly blog do části, kdy nechali vzniknout blog musifunny.
Byl to druhý rok mého působení na internetu, a druhý rok s vlkodlačí rodinou.
A však bez jediného slova jsem nechala zaniknout i Iz s Kit, aby vznikla nová, lepší a zábavnější postava, která měla doprovázet Marlina, Zodiaka a jejich rodiny dál. Yumi-chan15, která je teď adminkou musicfunny a která se teď čas od času objeví i tady.
Jako Mariana jsem byla po jeden celý rok s vámi, a byla jsem moc ráda, že jsem viděla jak se tento blog těšil oblíbenosti. Určitě to tady i po těch třech rocích dokáže uchvátit, a za dalších pár let taktéž.
Já se tedy loučím, tímto Marianu De Seline pohřbívám a loučím se s kariérou postavy upíra, magora a pijavičky. Sayonara, minna...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misao/Britny/Vampýr Misao/Britny/Vampýr | 29. prosince 2013 v 6:30 | Reagovat

Sbohem, Mariano. Ať se o tebe Nyx (upíří bohyně) stará :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama