Prosinec 2014

Letem světem

6. prosince 2014 v 18:47 | Marlin
Opět Vás zdravím po extra mega moc ďábelsky dlouhé době.

Opravdu se vám přiznám, že mě blogování nebaví, ale zrovna jsem si řekl, že bych mohl něco napsat. Třeba o tom, jak se mi vede. Mám se pořád stejně. Někdy lépe, někdy hůř, ale tak to jistě bývá, že? Každopádně se toho u mne mnoho změnilo a dovolil bych si říct, že to je mnohem lepší než kdysi. Mám kolem sebe super lidi a ti super lidi mají kolem sebě mě; prostě jsme dobrá parta. Učení je však taky hodně. Není to žádná brnkačka, musí se vše zvládnout, i když to je někdy opravdu těžké.

Teď už opravdu melu kula. :D

S blogem již nehodlám dále nic dělat. Možná někdy, až se mi bude chtít, až budu mít čas a náladu, tak bych mohl zkusit nový desing naší stránky, ale jelikož jsou mé schopnosti v různých grafických programech téměř na levelu lamy (ne, to urážím lamy...), na levelu nuly (to zase urážím číslo... -_-) .... prostě na úrovni Marlina, tak dělat nový "dess" asi nebude nejlepší nápad, protože všechny vypadají úplně stejně! (Děkuji za pochopení).
Ne, ale opravdu. Přiznejte si to sami.

A co k článkům?

Je jich proklatě málo. Sice jsem na začátku psal, že mě blogování už nebaví, ale občas mám chuť něco napsat. Třeba nějaký příběh, historku... Ale kdykoliv se přihlásím do blogu nebo otevřu Word, hned to zase zavřu, protože mě přepadne taková lenost, že by se dala krájet.
Možná jsem se změnil, já nevím. Už to blogování není takové jako kdysi. Každý teď hledí jen na youtube, na ty rádoby frajírky. Neříkám, že je to špatné, ale ani neříkám, že je to dobré. Já to spíš nijak neřeším a řešit ani nehodlám, jelikož mě ti lidé z YT absolutně nezajímají (neberte to jako hejt).

Zpátky k blogu.

Chodím náš blog navštěvovat skoro každý den a dívám se OBČAS i na komentáře a na nějaké normální se snažím i odpovídat. Jsem rád, že i přes tu obrovskou neaktivitu zde někdo chodí a komentuje. Vlastně ani nevím, kdy už jsme blog založili a jak dlouho ho vůbec máme. Je to celkem nostalgické, když si vzpomenu, že kdysi jsme za den vydali i 5 článků. Je to až k neuvěření. Je to tu pořád stejné, akorát trochu tišší. Nemějte to za zlé.

Tak se snad zase někdy ozvu.
Lovu zdar a vlkodlakům zvlášť!